>     >  


چادر مسافرتی اتوماتیک و عصایی (تولیدی و خارجی)


چادرهای مسافرتی علاوه بر محصولات بادی اینتکس از دیگر محصولاتی است که تهران اینتکس مبادرت به عرضه صادرات و فروش آن می کند. پیشنهاداتی پیش از خرید چادر مسافرتی مطرح است که حتما باید به آنها دقت شود.

هنگام خرید چادر مسافرتی حتما بایستی به راهنمای خرید چادر مسافرتی مراجعه کنید. چرا که زمان انتخاب چادر مسافرتی فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و شما جهت سهولت و استفاده مناسب به این فاکتورها حتما دقت نمائید. فاکتورهای خرید چادر مسافرتی عبارتست از ارتفاع چادر ، چگونگی نصب، میله های نصب چادر، کاربرد، وزن چادر، میزان فضای داخلی چادر و جنس چادر از جمله موارد مهم به شمار می آیند. از انواع چادر مسافرتی می توان چادر مسافرتی چارچوب دار، چادر مسافرتی گنبدی، رودررو، گردشی و حلقه ای را نام برد.
 دقت کنید تمامی قیمت چادر های مسافرتی بروز بوده و دارای ضمانت است


4
تعداد نظرات : 18          امتیاز:4/5
145,000 تومان

چادر عصایی 8 نفره fit

طول 240 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 180 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 17*17*63 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.75 کیلوگرم
پوش دوم کلاهکی دارد.
سازه چادر عصایی
جنس چادر پلیستر ضخیم
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
دارای ضمانت پنج ساله پایه ها میباشد.
مناسب برای 8 نفر نشسته و 4 نفر خوابیده است. 
 

180,000 تومان

طول 320 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
ارتفاع 180 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 17*17*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.4 کیلوگرم
پوش دوم کلاهکی دارد .
سازه چادر عصایی است.
جنس چادر از پلیستر ضخیم است.
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
مناسب برای 10 نفر نشسته و 5 نفر خوابیده است. 

195,000 تومان

چادر 12 نفره عصایی FIT

طول 280 سانتی متر
عرض 320 سانتی متر
ارتفاع 180 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 17*17*71 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.80 کیلوگرم
جنس چادر از پلیستر ضخیم  میباشد. 
دارای پوش دوم کلاهکی است.
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
مناسب برای 12 نفر نشسته و 6 نفر خوابیده است.
پایه ها دارای 5 سال ضمانت میباشد. 
 

280,000 تومان

طول 240 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
ارتفاع 215 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 20*20*120 سانتی متر
وزن بسته بندی 8 کیلوگرم
سازه چادر اسکلت اتوماتیک
جنس چادر از پلیستر ضخیم
مناسب برای استفاده 8 نفر
کیف حمل و نقل، میخ نگه دارنده و طناب نگه دارنده دارد.
پوش دوم جهت جلوگیری از نفوذ آب دارد.
خدمات پس از فروش دارد.
 

595,000 تومان

چادر هلال احمر ابعاد 3*4

طول 4 متر
عرض 3 متر 
ارتفاع پایه ها 170 سانتی متر
ارتفاع قسمت وسط چادر 210 سانتی متر 
جنس چادر از فلمنت ضخیم 
دارای پایه های آهنی ساخته شده با رنگ کوره ای سفید
دارای پوش ضد آب 
 

495,000 تومان

ارتفاع پایه های چادر 150 سانتی متر
ارتفاع کلی چادر 210 سانتی متر
ساخته شده از فلمنت ضخیم
پایه ها ساخته شده از رنگ کوره ای سفید
اسکلت چادر فنر دار
دارای پوش ضد آب مشمع 0300 
 

120,000 تومان

چادر مسافرتی فنری خارجی دو نفره

طول 235 سانتی متر
عرض 145 سانتی متر
ارتفاع 100 سانتی متر
ابعاد بسته بندی دایره ای به قطر 80 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.1 کیلوگرم
سازه چادر فنری فایبر گلاسی
جنس چادر از پلیستر  t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
چادر مسافرتی با توجه به ابعادی که دارد مناسب برای استفاده 4 نفر نشسته و دو نفر به صورت خوابیده است، جنس آن از پلیستر مرغوب است، کف چادر ضخامت بیشتری دارد، فنرهای آن از جنس فایبرگلاس میباشد، در طراحی چادر مسافرتی دو نفره دو پنجره و یک درب بکار رفته است، هر یک از آنها دارای توری های زیپدار بوده که مانع از ورود حشرات میشود، هم چنین درپوشی در این  قسمت ها تعبیه شده که قابل جمع کردن است و در فصول گرم جهت رد و بدل شدن هوا میتوان از آن استفاده کرد، چادر مسافرتی فنری در قسمت درزها آپارات شده که در مقابل نفوذ باران مقاوم میباشد. این محصول وزن بسیار پایین و لوازم جانبی به همراه دارد، کل مجموعه در یک ساک قرار میگیرد که براحتی قابل حمل به هر نقطه میباشد.

150,000 تومان

طول 240 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 100 سانتی متر
ابعاد بسته بندی دایره با قطر 90 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.5 کیلوگرم
سازه چادر فنری فایبرگلاسی
جنس چادر از t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگهدارنده دارد.
سازه فنری به چادر مسافرتی کمک کرده تا سریع تر باز و بسته شود، ابعاد این چادر مناسب برای استفاده 8 نفر به صورت نشسته و 4 نفر به صورت خوابیده است، جنس چادر از پلیستر است که در کف ضخامت بیشتری دارد و فنرهای آن از تیرک های فایبرگلاسی مقاوم میباشد. چادر یک درب و دو پنجره داردکه هرکدام توری جهت ممانعت از ورود حشرات دارد. همراه این محصول لوازم جانبی بوده که همگی داخل یک ساک قرار میگیرند و حمل و نقل را برای مصرف کننده سهل و آسان میکند.

225,000 تومان

چادر کوهنوردی 2 نفره

طول 70+200 سانتی متر
عرض 165 سانتی متر
ارتفاع 115 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 15*15*50 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.3 کیلوگرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر از پلیستر t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه ها دو سال ضمانت دارند.
با عبور تیرک های فایبرگلاسی از بدنه چادر مسافرتی شکل میگیرد، ابعاد چادر برای استفاده 4 نفر نشسته و 2 نفر خوابیده مناسب است، دارای دو لچکی است که در قسمت جلویی چادر قابل نصب هستند، لچکی ها از ورود باد به داخل چادر جلوگیری میکنند، البته با نصب هر دو لچکی و استفاده از پارچه تعبیه شدهجهت اتصال هر دو لچکی به هم، فضایی حدود 70 سانتی متر به عنوان اتاقک یا انباری به وجود می آید. چادر مسافرتی بعد از نصب لچکی های دو درب داشته که درب اصلی پوش پشه بندی جهت عدم ورود حشرات به چادر دارد و جدا از درب اصلی نصب میگردد. هم چنین چادر مسافرتی کوهنوردی در طرفین دو پنجره کوچک دارد، در قسمت درزها کاملا  آپارات شده تا در برابر نفوذ آب هنگام بارش باران مقاوم باشد. جنس پلیستر بدنه این چادر در تا حدودی در برابر حریق مقاومت ارد و از ویژگی های مهم آن محسوب میشود. میخ و طناب نگه دارنده جهت مهار چادر در شرایط آب و هوایی خاص دارد و کل این مجموعه داخل یک ساک حمل کوله ای کوچک قرار میگیرد.

119,000 تومان

طول 210 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 120 سانتی متر
ابعاد 15*15*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.3 کیلوگرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر پلیستر t 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه های دارای 2سال ضمانت است.
سایبان این چادر توسط دو میله فلزی تاشویی ساخته شده از آلمینیوم قابل نصب است که در فصل گرما داخل چادر سایه انداخته و تا حدودی از ورود گرما جلوگیری میکند. جنس چادر از پلیستر بوده که در قسمت چادر ضخیم تر میباشد. ابعاد چادر مناسب برای نشستن 5 نفر و خوابیدن 3 نفر میباشد که براحتی با عبور تیرک های فایبرگلاسی مقاوم قابل نصب میباشد. در قسمت درب دارای یک توری است که به صورت جداگانه نصب میشود و از ورود حشرات مزاحم جلوگیری میکند. میخ و طناب نگه دارنده به مهار کردن چادر در شرایط آب و هوایی گوناگون کمک میکند. کل این محصول داخل یک کیف حمل و نقل قرار میگیرد.

250,000 تومان

 چادر مسافرتی 3 نفره

طول 70+200 سانتی متر
عرض 180 سانتی متر
ارتفاع 125 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 15*15*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.2 کیلوگرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر از پلیستر t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه ها 2 سال ضمانت دارند.
درزهای این چادر مسافرتی تماما آپارات شده  در مقابل نفوذ آب باران مقاوم میباشد، ارتفاع آن کوتاه است، دو لچکی دارد، که چادر را در برابر باد مقاوم میکند، جنس بدنه چادر از پلیستر مرغوب است که تا حدی در برابر حریق مقاوم است، لچکی های چادر بعد از نصب با استفاده از یک پارچه اضافی به هم وصل شده و یک فضا به عنوان اتاقک ایجاد میکند، با نصب لچکی ها چادر دو درب خواهد داشت که درب اصلی دارای توری ضد ورود حشرات مزاحم است، سازه این چادر عصایی است و با عبور تیرک های منعطف و مستحکم فایبرگلاسی از بدنه چادر شکل میگیرد. طراحی این چادر ضد باد است و میخ و طناب نگه دارنده برای مهار چادر دارد و کلیه این اقلام داخل ساک حمل زیپدار قرار میگیرد.

موجود نمی باشد

طول 200 سانتی متر
عرض 130 سانتی متر
ارتفاع 90 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 9*9*58 سانتی متر
وزن بسته بندی 900 گرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر از پلیستر t 190
کیف حمل و میخ نگهدارنده دارد.
پایه ها دارای دو سال ضمانت میباشند.
با نصب تیرک های فایبرگلاسی به صورت ضربدری چادر شکل میگیرد، جنس آن از پلیستر است که در کف دارا ضخامت بیشتری است، میخ های نگهدارنده این محصول برای مهار و اتصال چادر ساحلی بر روی زمین دارد که کل این مجموعه داخل یک ساک حمل قرار میگیرد. این محصول ساخت شرکت بست وی بوده و در کنار سواحل بسیار کارآمد میباشد.
 

440,000 تومان

چادر مسافرتی 4 نفره حرفه ای

طول 480 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 165 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 18*19*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 7 کیلوگرم
چادر سفری دارای پوش دوم است.
سازه چادر مسافرتی از نوع عصایی است.
جنس چادر از پلیستر t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
دارای 2 سال ضمانت پایه ها است.
چادر مسافرتی دارای ابعادی بزرگتر نسبت به سایر چادرها بوده، مناسب خانواده های پر جمعیت و جمع های دوستانه میباشد. ابعاد این چادر مناسب برای استفاده 10 نفر نشسته و 6 نفر به صورت خوابیده میباشد. جنس این چادر از پلیستر بسیار با کیفیت و مرغوب است، تا حدودی در برابر آتش مقاوم است، درزهای چادر آپارات شده و با پوش دومی که دارد تا حد زیادی در برابر نفوذ آب مقاوم است، در قسمت و درب و پنجره ها توری ضد حشره جهت آسایش بیشتر تعبیه شده است، طراحی این چادر حرفه ای بوده به گونه ایست که تا حد زیادی ضد باد میباشد و با داشتن میخ و طناب نگهدارنده جهت اتصال چادر به زمین، درخت و... از آن میتوان در شرایط آب و هوایی گوناگون استفاده کرد. این محصول با تمام لوازم جانبی اش در داخل یک ساک حمل زیبا جای میگیرد.

593,000 تومان

طول 610 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
ارتفاع 210 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 24*24*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 12 کیلوگرم
دارای پوش دوم است.
سازه چادر عصایی است.
جنس چادر از پلیستر t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
دارای 2 سال ضمانت پایه ها است.
یکی از با کیفیت ترین چادر های مسافرتی میباشد که با ابعاد بزرگی که و فضایی که در اختیار شما قرار میدهد براحتی مناسب برای 12 نفر به صورت نشسته و 6 نفر به صورت خوابیده یا درازکش میباشد، از این رو چادر مسافرتی فوق مناسب برای خانواده های پر جمعیت و یا افرادیست که به صورت دسته جمعی با دوستان و آشنایان خود به سفر میروند، طراحی حرفه ای و منحصر به فرد این محصول در کنار کارآمد بودن آن ترکیب خوبی برای افراد حرفه ای و سخت پسند میباشد، جنس چادر مسافرتی 6 نفره بسیار با کیفیت بوده و تا حدی در مقابل آتش مقاومت از خود نشان میدهد، همچنین این چادر مسافرتی سه لایه بوده و برابر نفوذ باد به داخل و باد های خارجی مقاوم میباشد، تمام بدنه این چادر دو دوخت بوده و در تمامی درزها یک لایه پرس آپارات دارد که در برابر نفوذ باران نیز مقاوم میباشد، چادر مسافرتی در قسمت کف از ضخامت بیشتری بهره میبرد، روی دب و پنجره ها یک لایه توری قرار دارد که کاربرد آن جلوگیری از ورود حشرات میباشد، در قسمت ورودی چادر مسافرتی یک سایبان زیبا تعبیه شده که در فصول گرم بسیار کاربرد دارد، هم چنین چادر مسافرتی حرفه ای دارای پوش دوم میباشد که به هنگام بارش باران کارآمد میباشد و پس از نصب چادر میتوان از آن استفاده کرد، برای استفاده چادر در شرایط آب و هوایی ناپایدار و طوفانی میتوانید توسط میخ و طناب نگه داردنه چادر را روی زمین مهار کنید، این مجموعه پس از جمع آوری داخل یک ساک حمل و نقل قرار قرار میگیرد.

39,000 تومان

زیرانداز مسافرتی

طول 175 سانتی متر
عرض 135 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 8*27*35 سانتی متر
وزن بسته بندی زیر انداز 300 گرم 
کیف حمل و نقل دارد.
زیر انداز مسافرتی بسیار سبک بوده، جنس زیرانداز از پارچه نخی مرغوب میباشد که در قسمت زیرین ساخته شده از پلیستر ضد آب میباشد، دور تا دور زیرانداز مسافرتی نواردوزی شده که سبب افزایش کیفیت است، روی بدنه این محصول یک دسته و کیف حمل چسبدار تعبیه شده که باز کردن، جمع آوری و جابجایی آن را آسان میکند، زیرانداز مسافرتی محصول شرکت بست وی میباشد.

210,000 تومان

طول 210+100 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
ارتفاع 130 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.65 سانتی متر
سازه چادر مسافرتی عصایی است
جنس چادر کمپینگ از پلیستر ضد آب میباشد.
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
دارای دو لچکی ضدباد و یک انباری است.
قابل استفاده برای 8 نفر نشسته و 4 نفر خوابیده میباشد. 

255,000 تومان

چادر مسافرتی 4 نفره با لچکی تور دار

طول 100+240 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 130 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 17*18*56 سانتی متر
وزن بسته بندی چادر مسافرتی 3.8 کیلوگرم
سازه چادر مسافرتی عصایی است.
جنس چادر کمپینگ از پلیستر t pu 190
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
مناسب برای 8 نفر نشسته و 4 نفر خوابیده است.
2 لچکی ضد باد و یک انباری دارد 
دارای 2 سال ضمانت پایه ها میباشد.

195,000 تومان

طول 205 سانتیمتر
عرض 145 سانتیمتر
ارتفاع 100 سانتیمتر
وزن 3.3 کیلوگرم
جنس چادر از پلیستر و کاملا با دوام می باشد.
سازه چادر عصایی است.
ظرفیت تعداد نفرات به طور نشسته 4 نفر  ودر حالت خوابیده 2 نفر می باشد.
دارای کیف و حمل و نقل، میخ نگهدارنده و طناب نگهدارنده است.
برچسب تعمیرات دارد.
از دیگر ویژگی های این چادر می توان به داشتن کیسه خواب و زیرانداز روی محصول اشاره کرد. 
 

490,000 تومان

چادر مسافرتی 10 نفره اتاق دار

طول 200+305سانتی متر
عرض 305 سانتیمتر
ارتفاع 200 سانتی متر
وزن بسته بندی چادر مسافرتی 7 کیلوگرم
سازه چادر مسافرتی عصایی است.
درای تیرک های فایبرگلاسی مقاوم میباشد. 
دارای پوش دوم است.
تمامی درزهای چادر مسافرتی آپارات شده و مقاوم در برابر نفوذ آب است. 
جنس چادر مسافرتی از پلیستر tpu 190 3000mm میباشد.
جنس بدنه چادر مسافرتی مرغوب بوده و مقاوم در برابر آتش است. 
روی بدنه چادر مسافرتی  دریچه های تهویه هوا دارد که باعث تبادل هوای داخل و بیرون میشود.
چادر مسافرتی دارای یک اتاق میباشد. 
مناسب برای استفاده 10 نفر نشسته و 5 نفر خوابیده میباشد.
کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه های چادر مسافرتی دارای 2 سال ضمانت میباشند.
ساک حمل و نقل دارد. 

75,000 تومان

طول 205 سانتی متر
عرض 145 سانتی متر
ارتفاع 100 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 14*14*68 سانتی متر
وزن بسته بندی 2 کیلوگرم
سازه چادر مسافرتی عصایی
جنس چادر دو نفره از پلیستر
دارای یک هواکش در قسمت بالایی چادر مسافرتی است. 
مناسب برای دو نفر به صورت خوابیده و 4 نفر به صورت نشسته میباشد.
کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده چادر دارد.

95,000 تومان

توالت متحرک

طول 110 سانتی متر
عرض 110 سانتی متر
ارتفاع 190 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.2 کیلوگرم
سازه توالت سفری متحرک عصایی
جنس توالت از پلیستر 170t
قابل استفاده برای یک نفر
کیف حمل و نقل دارد.
 

105,000 تومان

طول 210 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 130 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 15*15*60 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.35 کیلوگرم
سازه چادر مسافرتی 3 نفره عصایی میباشد.
جنس چادر از پلیستر  T190 است.
مناسب برای استفاده 3 نفر خوابیده و 6 نفر نشسته میباشد.
دارای کیف حمل، میخ و طناب نگهدارنده است.
چادر مسافرتی 3 نفر خوابیده با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.

60,000 تومان

چادر مسافرتی 4 نفره فنری نقره

طول 200 سانتی متر
عرض 200 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر فنری
جنس چادر مسافرتی از پارچه پشت نقره
دارای کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به چادر میباشد.
فنرهای چادر مسافرتی 4 نقره یکسال ضمانت دارند.
مناسب برای استفاده 4 نفر بصورت نشسته و 2 نفر خوابیده میباشد. 
 

76,000 تومان

طول 250 سانتی متر
عرض 250 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر مسافرت نقره فنری است.
جنس چادر پشت نقره یا سیلور است.
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به بدنه چادر فنری دارد..
چادر مسافرتی فنری مناسب برای 4 نفر نشسته و 8 نفر خوابیده میباشد. 

68,000 تومان

چادر مسافرتی 6 نفره فنری نقره

طول 225 سانتی متر
عرض 225 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر مسافرتی فنری است
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به بدنه چادر سفری دارد.
فنرهای چادر دارای یکسال ضمانت میباشند. 

85,000 تومان

طول 300 سانتی متر
عرض 300 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر مسافرتی 12 نفره فنری است.
جنس چادر مسافرتی پشت نقره ای است.
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به بدنه چادر مسافرتی دارد.
فنرها ی چادر دارای یکسال گارانتی میباشند. 

96,000 تومان

چادر مسافرتی 4 نفره فنری سامسونگ

طول 200 سانتی متر
عرض 200 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر فنری
نوار دور محصول ضخیم ابریشمی 
جنس چادر مسافرتی از پارچه سامسونگ
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل دارد. 
فنرها یکسال ضمانت دارند.
 

105,000 تومان

طول 225 سانتی متر
عرض 225 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر مسافرتی فنری
جنس چادر سامسونگ
نوار دور محصول ضخیم یا ابریشمی است 
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند.

120,000 تومان

چادر مسافرتی 8 نفره فنری سامسونگ

طول 250 سانتی متر
عرض 250 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر سفر فنری
جنس چادر از پارچه سامسونگ
نوار دور فنر ها ضخیم یا ابریشمی است
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
مناسب برای استفاده 4 نفر نشسته و 8 نفر خوابیده میباشد. 

145,000 تومان

طول 300 سانتی متر
عرض 300 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
جنس چادر مسافرتی از پارچه سامسونگ
سازه چادر فنری
نوار دور چادر ضخیم و ابریشمی است 
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند. 

92,000 تومان

زیرانداز کوهنوردی بلند

طول 200 سانتی متر
عرض 66 سانتی متر
ارتفاع 3 سانتی متر
وزن بسته بندی زیر انداز 1.2 کیلوگرم
مناسب برای استفاده 3 نفر نشسته و 1 نفر خوابیده میباشد.
این زیر انداز مسافرتی کیف حمل و نقل دارد.

112,000 تومان

طول 225 سانتی متر
عرض 225 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر مسافرتی ضخیم فنری است.
جنس چادر از پارچه آکسفورد 
دارای نوار ابریشم دور تا دور فنر ها است. 
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
فنرها یکسال گارانتی دارند. 
مناسب برای استفاده 3 نفر نشسته و 6 نفر خوابیده است. 
 

128,000 تومان

چادر مسافرتی 8 نفره فنری آکسفورد

طول 250 سانتی متر
عرض 250 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
جنس چادر سفری از پارچه آکسفورد 
سازه چادر فنری
دور چادر دارای نوار ابریشمی ضخیم است 
کیف حمل و پوش پشه بند متصل به چادر دارد.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند.
چادر سفری مناسب برای استفاده 8 نفر نشسته و 4 نفر خوابیده است. 

150,000 تومان

طول 300 سانتی متر
عرض 300 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
جنس چادر از پارچه آکسفورد است.
سازه چادر سفری فنری میباشد. 
فنر ها  داخل نوار ضخیم ابریشمی است. 
کیف حمل و پوش پشه بند متصل به چادر دارد.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند.
مناسب برای 12 نفر به صورت نشسته و 6 نفر خوابیده میباشد. 
 

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی 4 نفره فنری آکسفورد

طول 200 سانتی متر
عرض 200 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر فنری است.
چادر دوخته شده از پارچه آکسفورد است.
دور تا دور فنر ها از پارچه ضخیم ابریشمی است. 
کیف حمل و پوش پشه بند جهت جلوگیری از ورود حشرات موذی دارد.
برای استفاده 4 نفر نشسته و 2 نفر خوابیده مناسب است.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند. 

موجود نمی باشد

طول 275 سانتی متر
عرض 275 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه  چادر فنری
جنس چادر پشت نقره
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل دارد.
مناسب برای 5 نفر نشسته و 10 نفر خوابیده است. 

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی 10 نفره فنری سامسونگ

طول 275 سانتی متر
عرض 275 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه چادر فنری
جنس چادر فنری از پارچه سامسونگ
کیف حمل و پوش پشه بندی متصل دارد.
فنرها یکسال ضمانت دارند.
مناسب برای استفاده 10 نفر بصورت نشسته و 5 نفر خوابیده در چادر است. 
 

موجود نمی باشد

طول 240 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
 ارتفاع 215 سانتی متر
ابعاد بسته بند 20*20*120 سانتی متر
وزن بسته بندی 8 کیلوگرم
فاقد پوش دوم
سازه چادر اسکلت اتوماتیک ایت.
جنس چادر از پلیستر ضخیم میباشد.
مناسب برای استفاده 8 نفر نشسته و 4 نفر بصورت خوابیده است. 
کیف  حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
خدمات پس از فروش دارد.
        
 
 

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی عصایی 4 نفره

طول 200 سانتی متر
عرض 200 سانتی متر
ارتفاع 150 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 7*9*150 سانتی متر
جنس چادر پارچه پشت نقره
سازه چادر عصایی .
وزن بسته بندی 2 کیلوگرم
یک درب و یک پنجره زیپدار دارد. 
دارای پوش دوم کلاهکی میباشد.
کیف حمل و میخ نگه دارنده دارد.
پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
 

موجود نمی باشد

طول 300 سانتی متر
عرض 220 سانتی متر
ارتفاع 180 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 8*10*65 سانتی متر
وزن بسته بندی 3 کیلوگرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر پارچه پشت نقره 
پوش دوم کلاهکی دار. 
پوش پشه بندی متصل به بدنه دارد. 
کیف حمل و میخ نگه دارنده دارد. 
 
 

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی عصایی 12 نفره

طول 300 سانتی متر
عرض 300 سانتی متر
ارتفاع 170 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 65*10*12 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.3 کیلوگرم
سازه چادر عصایی
جنس چادر از پارچه  پشت نقره
کیف حمل و میخ نگه دارنده دارد.
پوش پشه بندی متصل به چادر دارد.
مناسب برای استفاده 12 نفر بصورت نشسته و 6 نفر خوابیده میباشد.

موجود نمی باشد

طول 23 سانتیمتر
 وزن بسته بندی 500 گرم
این چراغ قوه با باطری لیتیوم شارژی و قابل شارژ است.
نور 360 درجه را به محیط اطراف میدهد.
لنز این چراغ قوه با زوم 100X است.
درجه زوم این محصول قابل تنظیم است.
دو کاره بوده و نور را هم به اطراف و مستقیم هدایت میکند.
قابل شارژ با USB و باطری 12 ولت قابل است.
کاملا ضد آب میباشد.

موجود نمی باشد

 چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره

طول 250 سانتیمتر
عرض 250 سانتیمتر

ارتفاع 160 سانتیمتر
چادر مسافرتی مناسب برای استفاده 8 نفر
از نوع چادر های مسافرتی ضد آب
چادر مسافرتی دارای میخ نگه دارنده در برابر باد
بسیار مناسب برای کوهستان و گردشگری با ارتفاع کوتاه
دارای قابلیت نصب بسیار راحت کمتر از 2 دقیقه
دارای پنجره های بزرگ و در اصلی بزرگ در چادر
این چادر مسافرتی شاتل توسط یک سازه که از چند پایه دور تا دور چادر متصل هستند تشکیل شده است
وقتی که قسمت بالایی چادر را نگه دارید, سازه ها باز شده و پایه ها به عقب میروند و چادر شکل خود را پیدا میکند

موجود نمی باشد

طول 100+210 سانتیمتر
عرض 240 سانتیمتر
ارتفاع 130 سانتیمتر
دو پوش برای عایق حرارتی در مقابل سرما و گرما
بهمراه در و پنجره
با قابلیت نصب آسان
چادر مسافرتی دارای سایبان و زیر اندار بیرونی
دارای درز های پرس شده
چادر مسافرتی دو نفره  بسیار کم حجم
چادر سفری شرکت بست وی یکی از گزینه های مناسب چادر های مسافرتی است .
شرکت بست وی نیز یکی از شرکت های معروف در زمبنه تولید محصولات کمپینگ, مسافرتی و تفریحی میباشد که انواع چادر های مسافرتی 2 تا 8 نفره را تولید کرده و به تمامی بازارهای جهانی میفرستد که این شرکت یک شرکت امریکایی بوده و تمامی محصولاتش را تخت لیسانس امریکا تولید و به بازار های جهانی میفرستد.

موجود نمی باشد

 چادر مسافرتی 2012 شش نفره

طول 200 سانتیمتر
عرض 200 سانتیمتر
ارتفاع 190 سانتیمتر
مناسب برای استفاده 6 نفر
چادر مسافرتی ضد آب
دارای کیف مخصوص حمل و نقل
دارای پایه های فلزی و چکش و لوازم نگه دارنده چادر
قیمت انواع چادر مسافرتی به چند نکته اهمیت دارد:
1-ضد آب بودن چادر مسافرتی
2-کیفیت و مواد اولیه چادر مسافرتی
3-سازه های فلزی (عصایی یا فنری یا اتومات بودن چادر)
4-کشور سازنده چادر (تحت لیسانس )
5-اینکه چادر مسافرتی انتخابی شما دارای خدمات پس از فروش باشد
6-چادر سفر باید به راحتی قابل نصب و جمع کردن باشد.
چادر های مسافرتی کلمبوس تمامی این نکات را دارا میباشد و بهمین دلیل مورد نیاز هر سفر و طبیعت گردی برای شماست.

موجود نمی باشد

طول 240 سانتیمتر
عرض 240 سانتیمتر
ارتفاع 140 سانتیمتر
چادر مسافرتی مناسب برای استفاده هشت نفر
چادر مسافرتی اتوماتیک شاتل, از نوع چادر های مسافرتی دو پوش
چادر مسافرتی کلمبوس ضد آب
چادر مسافرتی دارای چکش و میخ نگه دارنده در برابر باد
بسیار مناسب برای کوهستان و گردشگری با ارتفاع کوتاه
چادر مسافرتی با قابلیت نصب بسیار راحت
دارای پنجره های بزرگ و در اصلی بزرگ در چادر
این چادر مسافرتی توسط یک طناب نخی بزرگ که از وسط دو دایره که این دایره ها به فلز های دور تا دور چادر متصل هستند تشکیل شده است وقتی که این طناب نخی را بکشید, دو دایره بهم نزدیک شده و پایه ها به عقب میروند و چادر شکل خود را پیدا میکند

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی دو نفره بست وی

طول 211 سانتیمتر
عرض 150 سانتیمتر
ارتفاع 109 سانتیمتر
مناسب برای استفاده دو نفر بصورت خوابیده
چادر مسافرتی بست وی دارای چهار چوب داخلی
دارای یک ورودی و یک اتاقک
بهمراه کیسه متصل به چادر برای نگه داری لوازم
دارای دریچه جریان هوا
دارای کیف حمل و نقل
چادر مسافرتی ضد آب در عمق کم

موجود نمی باشد

طول 250 سانتیمتر
عرض 250 سانتیمتر

ارتفاع 160 سانتیمتر
وزن 4 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 84x17x17 سانتیمتر  
این چادر مسافرتی مناسب برای استفاده 10 نفر میباشد.
جنس چادر از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) میباشد. 
ضد آب بوده و میخ نگه دارنده در برابر باد دارد.
مناسب برای خانواده، کوهستان و گردشگری است.
نصب و جمع کردن این چادر مسافرتی در 1 دقیقه انجام میگیرد.
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار و بزرگ است.
نصب این چادر مسافرتی شاتل توسط یک سازه که از چند پایه دور تا دور چادر متصل هستند تشکیل شده است
وقتی که قسمت بالایی چادر را نگه دارید, سازه ها باز شده و پایه ها به عقب میروند و چادر شکل خود را پیدا میکند

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی 10 نفره فنری آکسفورد

طول 275 سانتی متر
عرض275 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
جنس چادر 10 نفره از پارچه آکسفورد برنو است.
دارای نوار ابریشمی ضخیم است. 
سازه چادر مسافرتی فنری است.
کیف حمل و پوش پشه بند متصل به چادر دارد.
فنرها دارای یکسال ضمانت میباشند.
مناسب برای 10 نفر به صورت نشسته و 5 نفر خوابیده میباشد. 

موجود نمی باشد

طول 300 سانتیمتر
عرض 300 سانتیمتر

ارتفاع 170 سانتیمتر
وزن 4.5 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 84x17x17 سانتیمتر  
این چادر مسافرتی مناسب برای استفاده 8 نفر میباشد.
جنس چادر از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) میباشد. 
ضد آب بوده و دارای یک پوش بلند جداشونده روی قسمت بالایی است.
ساک حمل، کیف لوازم و میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد دارد.
مناسب برای خانواده، کوهستان و گردشگری است.
دارای راهنمای نصب  و جمع کردن میباشد و در 1 دقیقه انجام میگیرد.
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار دو طرفه از داخل و خارج و بزرگ است.
یک پوش پشه بندی رو قسمت درب و پنجره ها بجهت تردد هوا دارد. 

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی دو نفره عصایی

طول 320 سانتیمتر
عرض 240 سانتیمتر

ارتفاع 180 سانتیمتر
وزن 5 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 73x17x17 سانتیمتر  
این چادر مسافرتی مناسب برای استفاده ده نفر میباشد.
جنس محصول از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) است. 
ساک حمل میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد و کلاهک دارد.
ضد آب بوده و دارای راهنمای نصب است. 
مناسب برای خانواده و گردشگری است.
دارای یک پوش پشه بندی روی پنجره ها و درب چادر است. 
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار و بزرگ است.
دارای سازه های فایبر گلاسی با کش مرغوب است.
 

موجود نمی باشد

طول 300 سانتیمتر
عرض 300 سانتیمتر

ارتفاع 170 سانتیمتر
وزن 4.5 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 84x17x17 سانتیمتر  
این چادر مسافرتی مناسب برای استفاده 8 نفر میباشد.
جنس چادر از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) میباشد. 
ضد آب بوده و دارای یک کلاهک جداشونده روی قسمت بالایی است.
ساک حمل، کیف لوازم و میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد دارد.
مناسب برای خانواده، کوهستان و گردشگری است.
دارای راهنمای نصب  و جمع کردن میباشد و در 1 دقیقه انجام میگیرد.
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار دو طرفه از داخل و خارج و بزرگ است.
یک پوش پشه بندی رو قسمت درب و پنجره ها بخهت تردد هوا دارد. 
نصب این چادر مسافرتی شاتل توسط یک سازه که از چند پایه دور تا دور چادر متصل هستند تشکیل شده است
وقتی که قسمت بالایی چادر را نگه دارید, سازه ها باز شده و پایه ها به عقب میروند و چادر شکل خود را پیدا میکند

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی شش نفره شاتل

طول 240 سانتیمتر
عرض 210 سانتیمتر

ارتفاع 180 سانتیمتر
وزن 4 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 73x17x17 سانتیمتر  
مناسب برای استفاده هشت نفر میباشد.
جنس محصول از پلیستر با کیفیت اسپانیایی است. 
بهمراه ساک حمل میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد و کلاهک است.
چادر مسافرتی شاتل ضد آب بوده و دارای راهنمای نصب است. 
مناسب برای خانواده و گردشگری میباشد.
یک پوش پشه بندی روی پنجره ها و درب چادر دارد. 
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار و بزرگ است.
بهمراه سازه های فایبر گلاسی با کش مرغوب میباشد.

موجود نمی باشد

طول 320 سانتیمتر
عرض 280 سانتیمتر

ارتفاع 180 سانتیمتر
وزن 5 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 75x17x17 سانتیمتر  
مناسب برای استفاده 10 نفر است.
جنس چادر از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) است. 
ساک حمل میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد و پوش بلند دارد.
دوپوش و ضد آب بوده و دارای راهنمای نصب است. 
این چادر مسافرتی مناسب برای خانواده و گردشگری است.
یک پوش پشه بندی روی پنجره ها و درب اصلی چادر دارد. 
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار و بزرگ میباشد.
بهمراه سازه های فایبر گلاسی با کش مرغوب است.

موجود نمی باشد

چراغ قوه باطری خور اینتکس

طول 23 سانتیمتر
 وزن بسته بندی 400 گرم
این چراغ قوه با باطری نیم قلمی کار میکند.
نور 360 درجه را به محیط اطراف میدهد.
لنز این چراغ قوه با زوم 100X است.
درجه زوم این چراغ قوه قابل تنظیم است.
دو کاره بوده و نور را هم به اطراف و مستقیم هدایت میکند.
دو خشاب جهت نگهداری باطری های یدک دارد.
کاملا ضد آب میباشد.

موجود نمی باشد

طول 320 سانتیمتر
عرض 240 سانتیمتر

ارتفاع 180 سانتیمتر
وزن 5 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 73x17x17 سانتیمتر  
مناسب برای استفاده ده نفر میباشد.
جنس محصول از پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) است. 
ساک حمل میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد و کلاهک دارد.
یک لایه پوش اضافی برای محافظت بیشتر در برابر باران دارد.
چادر مسافرتی ضد آب بوده و دارای راهنمای نصب است. 
مناسب برای خانواده و گردشگری میباشد.
یک پوش پشه بندی روی پنجره ها و درب چادر دارد. 
پنجره ها و در اصلی چادر زیپدار و بزرگ است.
بهمراه سازه های فایبر گلاسی با کش مرغوب است.

45,000 تومان

پوش چادر کیت ضد آب

جنس پلیستر ضخیم
بالای سازه چادر قرار میگیرد.
از چهار گوشه به پایه های چادر متصل میشود.
مناسب برای هر دو سایز 8 و 10 نفره 

موجود نمی باشد

طول 240 سانتی متر
عرض 210 سانتی متر
ارتفاع 155 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 20*0*92 سانتی متر
وزن بسته بندی 6.4 کیلوگرم
سازه چادر مسافرتی کیت از اسکلت اتوماتیک است.
جنس چادر مسافرتی از پلیستر ضخیم است.
این چادر مناسب برای استفاده 8 نفر بحالت نشسته میباشد.
ظرفیت خواب چادر کیت 4 نفر است. 
کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه ها دارای یکسال گارانتی میباشند.

موجود نمی باشد

چادر مسافرتی اتوماتیک کیت 10 نفره

طول 270 سانتی متر
عرض 240 سانتی متر
ارتفاع 175 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 20*20*108 سانتی متر
وزن بسته بندی 7.3 کیلوگرم میباشد.
سازه چادر مسافرتی اتوماتیک است.
جنس چادر از پلیستر ضخیم میباشد.
چادر مسافرتی اتوماتیک کیت با ظرفیت 10 نفره نشسته است.
ظرفیت خواب این چادر 5 نفر میباشد. 
کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده دارد.
پایه ها دارای یکسال ضمانت میباشد. 
 
 

69,000 تومان

طول 250 سانتی متر
عرض 250 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه پشه بند فنری است و براحتی باز و بسته میشود.
جنس پشه بند از پارچه توری است.
کف پشه بند از پارچه پشت نقره میباشد. 
پشه بند مناسب برای استفاده 8 نفر نشسته و 4 نفر خوابده است.
کیف حمل و نقل نیز دارد. 

موجود نمی باشد

پشه بند فنری 4 نفره

طول 200 سانتی متر
عرض 200 سانتی متر
ارتفاع 200 سانتی متر
سازه پشه بند فنری است و براحتی قابل نصب و جمع آوری میباشد.
جنس بدنه پشه بند از پارچه توری میباشد.
کف پشه بند به علت استحکام بیشتر از پارچه پشت نقره استفاده شده است.
مناسب برای استفاده 4 نفر بزرگسال به صورت نشسته و 2 نفر به صورت خوابیده میباشد.
پشه بند فوق جهت سهولت در جا به جایی و نگهداری دارای کیف حمل و نقل است.